Awards and distinctions

Appreciated by the market
We are constantly developing, creating innovative solutions that set trends in the world of telecommunications. Our achievements in the field of the highest quality of service, marketing of innovative products and services gain recognition in Poland and abroad.

LoVo’s activities in the telecommunications and new technologies markets have met with evidence of recognition from many organizations and institutions in the form of distinctions and awards for effects, hence we can present our prestigious awards and distinctions.

Podziękowania od KIGEIT i PIIT

Z okazji 25-lecia istnienia KIGEiT (Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji), Izba nagradzała swoich członków za znaczący wkład w rozwój określonej specjalizacji biznesu związanego z elektroniką i telekomunikacją. Prezes KIGEiT – Pan Stefan Kamiński oraz Wiceprezes – Pan Jarosław Tworóg podsumowali nagrodę dla LoVo jako podziękowania za prace oraz rozwijanie rozwiązań, usług oraz ogólnie biznesu telekomunikacyjnego. To dla LoVo ogromne wyróżnienie. Czujemy się dumnym członkiem społeczności KIGEiT i bardzo za to wyróżnienie DZIĘKUJEMY. Dziękujemy za fantastyczny medal, którego grafiki wpisują się w kulturę biznesową LoVo oraz za okolicznościowy dyplom, który będzie zdobił firmowe gabloty z nagrodami i wyróżnieniami na najbardziej eksponowanym miejscu.

Chmura w telekomunikacji i telekomunikacja w chmurze jako nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne wymagają długiego procesu edukacyjnego pośród średnich i małych przedsiębiorstw. Wymagają konsekwencji, cierpliwości, zaangażowania i wielu godzin spędzonych na opowiadaniu, że klasyczna telekomunikacja musi i w najbliższym czasie będzie zastąpiona nowoczesnymi telekomunikacyjnymi rozwiązaniami chmurowymi. Centrala telefoniczna nie musi być skrzynią z kablami, zasilana prądem i obsługiwana przez sztab specjalistów. Wirtualna centrala telefoniczna jest dzisiaj prostym i intuicyjnym rozwiązaniem chmurowym, nie wymagającym inwestycji w sprzęt i wiedzę. Możliwa jest do zarządzania z każdego miejsca na świecie dzięki rozwiązaniom i technologii SaaS (Software as a Service, z ang. oprogramowanie jako usługa), czyli chmurze.

Liderzy IT 2016 w kategorii BPM LEADER

We wrześniu 2016 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbyła się III edycja Konkursu Liderzy IT. Celem inicjatywy było wyłonienie i wyróżnienie najlepszych, najbardziej innowacyjnych rozwiązań, produktów oraz usług technologicznych w branży IT. Dziękujemy organizatorom za nagrodę oraz tytuł Lidera IT 2016 w kategorii BPM LEADER.

Podziękowania za wspieranie integracji firm ISP

W dniach 23-24.05.2013 r. na 11 konferencji iNET Meeting w Licheniu zostaliśmy wyróżnieni i otrzymaliśmy statuetkę za wspieranie integracji firm ISP. Serdecznie dziękujemy za uznanie!

Gepard Biznesu 2014

Dziękujemy naszym Klientom i Partnerom biznesowym za coraz większe zaufanie, którym obdarowujecie naszą firmę. Dzięki stale poszerzającemu się gronu naszych Klientów, LoVo otrzymało prestiżową nagrodę – Gepard Biznesu 2014. Instytut Nowoczesnego Biznesu i Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” docenili ciągły wzrost sprzedaży naszych rozwiązań i uhonorowali naszą spółkę tą wyjątkową nagrodą.

Liderzy IT 2014 w kategorii CLUD COMPUTING

10 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się Gala IT Future Awards 2014, jedno z najważniejszych i największych wydarzeń technologicznych w Polsce, kreowane przez Prezesów i kluczowych liderów branży. Celem inicjatywy było wyłonienie i nagrodzenie innowacyjnych, a także najdynamiczniej rozwijających się dostawców usług, produktów oraz rozwiązań informatycznych. Dziękujemy organizatorom za nagrodę oraz tytuł Lidera IT 2014 w kategorii CLOUD COMPUTING.