Nagrody i wyróżnienia

Docenieni przez rynek
Nieustannie się rozwijamy, tworząc nowatorskie rozwiązania, które wyznaczają trendy w świecie telekomunikacji. Nasze osiągnięcia w zakresie najwyższej jakości obsługi, wprowadzania na rynek innowacyjnych produktów i usług zdobywają uznanie w Polsce i zagranicą.

Działania LoVo na rynkach telekomunikacyjnym i nowych technologii spotkały się z dowodami uznania od wielu organizacji i instytucji w postaci wyróżnień i nagród za efekty, stąd możemy zaprezentować nasz prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

Podziękowania od KIGEIT i PIIT

Z okazji 25-lecia istnienia KIGEiT (Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji), Izba nagradzała swoich członków za znaczący wkład w rozwój określonej specjalizacji biznesu związanego z elektroniką i telekomunikacją. Prezes KIGEiT – Pan Stefan Kamiński oraz Wiceprezes – Pan Jarosław Tworóg podsumowali nagrodę dla LoVo jako podziękowania za prace oraz rozwijanie rozwiązań, usług oraz ogólnie biznesu telekomunikacyjnego. To dla LoVo ogromne wyróżnienie. Czujemy się dumnym członkiem społeczności KIGEiT i bardzo za to wyróżnienie DZIĘKUJEMY. Dziękujemy za fantastyczny medal, którego grafiki wpisują się w kulturę biznesową LoVo oraz za okolicznościowy dyplom, który będzie zdobił firmowe gabloty z nagrodami i wyróżnieniami na najbardziej eksponowanym miejscu.

Chmura w telekomunikacji i telekomunikacja w chmurze jako nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne wymagają długiego procesu edukacyjnego pośród średnich i małych przedsiębiorstw. Wymagają konsekwencji, cierpliwości, zaangażowania i wielu godzin spędzonych na opowiadaniu, że klasyczna telekomunikacja musi i w najbliższym czasie będzie zastąpiona nowoczesnymi telekomunikacyjnymi rozwiązaniami chmurowymi. Centrala telefoniczna nie musi być skrzynią z kablami, zasilana prądem i obsługiwana przez sztab specjalistów. Wirtualna centrala telefoniczna jest dzisiaj prostym i intuicyjnym rozwiązaniem chmurowym, nie wymagającym inwestycji w sprzęt i wiedzę. Możliwa jest do zarządzania z każdego miejsca na świecie dzięki rozwiązaniom i technologii SaaS (Software as a Service, z ang. oprogramowanie jako usługa), czyli chmurze.

Liderzy IT 2016 w kategorii BPM LEADER

We wrześniu 2016 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbyła się III edycja Konkursu Liderzy IT. Celem inicjatywy było wyłonienie i wyróżnienie najlepszych, najbardziej innowacyjnych rozwiązań, produktów oraz usług technologicznych w branży IT. Dziękujemy organizatorom za nagrodę oraz tytuł Lidera IT 2016 w kategorii BPM LEADER.

Podziękowania za wspieranie integracji firm ISP

W dniach 23-24.05.2013 r. na 11 konferencji iNET Meeting w Licheniu zostaliśmy wyróżnieni i otrzymaliśmy statuetkę za wspieranie integracji firm ISP. Serdecznie dziękujemy za uznanie!

Gepard Biznesu 2014

Dziękujemy naszym Klientom i Partnerom biznesowym za coraz większe zaufanie, którym obdarowujecie naszą firmę. Dzięki stale poszerzającemu się gronu naszych Klientów, LoVo otrzymało prestiżową nagrodę – Gepard Biznesu 2014. Instytut Nowoczesnego Biznesu i Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” docenili ciągły wzrost sprzedaży naszych rozwiązań i uhonorowali naszą spółkę tą wyjątkową nagrodą.

Liderzy IT 2014 w kategorii CLUD COMPUTING

10 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się Gala IT Future Awards 2014, jedno z najważniejszych i największych wydarzeń technologicznych w Polsce, kreowane przez Prezesów i kluczowych liderów branży. Celem inicjatywy było wyłonienie i nagrodzenie innowacyjnych, a także najdynamiczniej rozwijających się dostawców usług, produktów oraz rozwiązań informatycznych. Dziękujemy organizatorom za nagrodę oraz tytuł Lidera IT 2014 w kategorii CLOUD COMPUTING.

    Zapraszamy do kontaktu

    Wybierz preferowany sposób kontaktu dla naszego doradcy: