Zarząd i kadra menadżerska

Nasi eksperci
Członkowie Zarządu LoVo S.A. to osoby o bogatym doświadczeniu, ugruntowanej merytorycznej wiedzy i rozległej, praktycznej znajomości branży telekomunikacyjnej. Wszyscy Członkowie Zarządu współpracują ze sobą od lat, co ułatwia efektywne kierowanie firmą na co dzień.

W LoVo odpowiedzialny za sektor usług międzyoperatorskich. Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Zaczynał karierę w latach dziewięćdziesiątych będąc specjalistą rozwoju nowych technologii i platform telekomunikacyjnych. Ekspert w sprawach regulacji międzyoperatorskich, sytuacji na rynku telekomunikacyjnym pod względem konkurencyjności i infrastruktury. Członek Rady Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji. Prywatnie podróżnik, pasjonat żeglarstwa i surfingu.

W LoVo odpowiedzialny za sektor Klientów Biznesowych. Absolwent stołecznej SGGW. Ekspert w dziedzinie wprowadzania nowych produktów telekomunikacyjnych, wybitny manager i specjalista sprzedaży i marketingu. Prywatnie miłośnik sportu, biegiem i na rowerze przemierza z synami Europę.

W LoVo odpowiedzialny za dział Research&Development (R&D). Studiował na Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych ze specjalizacją Inżynieria oprogramowania i bazy danych. Nieoceniony ekspert technologii VoIP, sieci typu NGN oraz rozwiązań technologicznych TDM w sieciach optycznych. Specjalista z dziedziny oprogramowania dla platform telekomunikacyjnych. Prywatnie pasjonat lotnictwa cywilnego i technologicznych aspektów symulatorów lotu. Po godzinach rowerzysta ostrego koła.

Zarządzanie jest sztuką, która wymaga wielu umiejętności.Nieustanne zmiany jakie zachodzą w naszym świecie, stanowią duże wyzwanie dla każdego przedsiębiorstwa. Starania o to, aby każdy z pracowników mógł korzystać z narzędzi niezbędnych do ciągłej nauki i rozwoju, stają się naszym pierwszorzędnym celem. Dlatego istotnym celem naszej firmy jest rozwój kadry kierowniczejw zakresie jakości oferowanych usług, doskonałości merytorycznej oraz rozwijania kompetencji biznesowych. W ramach doskonalenia menadżerów przeprowadzane są cykle szkoleń, przygotowujących profesjonalistów do zarządzania procesami i zespołami, a także wystąpienia i prezentacje eksperckie na konferencjach oraz szkoleniach warsztatowych.

    Zapraszamy do kontaktu

    Wybierz preferowany sposób kontaktu dla naszego doradcy: