LoVo Motion Guard

Monitoruj swoją własność – bez dostępu do Internetu, specjalnych podłączeń czy kabli
Lovo Motion Guard to rewolucyjne rozwiązanie wykorzystujące własną niezależną sieć do komunikacji ruchu Twojego samochodu, motocykla, skutera oraz każdego innego urządzenia. Czujnik śledzenia ruchu nie jest oparty o sieci telekomunikacyjne GSM, zatem nie ma wymogów używania kart SIM. Sensor nie wymaga także okablowania, czyli podłączenia do elektronicznego źródła zasilania. Dzięki temu rozwiązanie zapewnia wygodę i niezależność użytkowania oraz optymalizuje koszty, które wiążą się z brakiem dodatkowych opłat za przesył danych i energię elektryczną.

W myśl innowacyjnych technologii „Internet of Things” opracowaliśmy aplikację mobilną, która dostarcza zaawansowane informacje na temat ruchu oraz lokalizacji wybranego urządzenia. Aplikacja jest prosta i nie wymaga od użytkownika specjalnej nauki obsługi. Zasada działania jest bardzo intuicyjna:

Korzyści z posiadania bezprzewodowego lokalizatora z czujnikiem ruchu LoVo Motion Guard

  • LoVo Motion Guard przesyła na Twój numer telefonu informację o poruszeniu i/lub przemieszczeniu wybranego przedmiotu. Niezależnie, czy są to otwierane drzwi, rower czy samochód.
  • Zawsze i z każdego miejsca możesz sprawdzić na mapie bieżące położenie swojego monitorowanego przedmiotu.
  • Nowoczesna technologia oparta o sieci typu LPWAN (Low Power WideArea Networks) nie wymaga stałego źródła zasilania, dostępu do internetu ani sieci komórkowej GSM.
  • Łatwy montaż, bez doprowadzania kabli, wiercenia dziur czy innych kosztownych i kłopotliwych przeróbek stawia nasze rozwiązanie ponad dotychczasową technologię.
  • Prostota użytkowania pozwala na samodzielne uruchomienie zarówno czujnika jak i aplikacji. Dzięki temu unikniesz niepowołanych działań ze strony osób trzecich.
  • Możesz zabezpieczyć zarówno swoje mienie ruchome jak i każdą nieruchomość – domek letniskowy, magazyn, piwnicę czy inne miejsce w którym rzadko bywasz.

 

Jeżeli chciałbyś dołączyć do grona naszych zadowolonych użytkowników lub potrzebujesz więcej informacji na temat LoVo Motion Guard, wejdź na naszą stronę lub wypełnij poniższy formularz. Nasi specjaliści od IOT przygotują dla Ciebie wstępną analizę wdrożenia rozwiązania bez żadnych zobowiązań.

    Zapraszamy do kontaktu

    Wybierz preferowany sposób kontaktu dla naszego doradcy: