LoVo

O firmie i jej historii
LoVo to siła i doświadczenie spółek od lat działających w branży telekomunikacyjnej. Podstawową działalnością LoVo jest świadczenie nowoczesnych usług telekomunikacyjnych w zakresie połączeń telefonicznych i dostępu do Internetu. LoVo posiada wieloletnią praktykę w branży telekomunikacyjnej świadcząc usługi dla operatorów, resellerów oraz klientów biznesowych. Nasza firma jest także jedną z niewielu sieci telekomunikacyjnych specjalizujących się w profesjonalnych usługach dla krajowego i międzynarodowego rynku hurtowego.

Spółki LoVo są członkami Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT) oraz Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej (KIKE).

 

Spółki LoVo

W ich skład wchodzą:

 • LoVo Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej LoVo S.A.)
 • LoVo Sp. z o.o.
 • LoVo Software Sp. z o.o.
 • Futura LoVo Media Group Sp. z o.o.
 • Eoon Sp. z o.o.

Spółki LoVo działają już na rynku telekomunikacyjnym kilkanaście lat. W październiku 2012 r. spółki Telekomunikacja Bliżej S.A., Telekomunikacja Bliżej Sp. z o.o., Media Nowej Generacji i TeleKontakt24 Sp. z o.o., połączyły swoje siły na rynku usług telekomunikacyjnych. Spółki zmieniły swoje nazwy na LoVo S.A., LoVo Telekomunikacja Bliżej Sp. z o.o., LoVo Sp. z o.o. oraz LoVo TeleKontakt24 Sp. z o.o., tworząc LoVo.

Wraz z rozwojem rozpoczęty został proces dywersyfikacji punktów styku sieci z operatorami poprzez budowanie styków w kilku kolokacjach. Aktualnie mamy kilka centralnych punktów kolokacyjnych, w których wybudowaliśmy FPSS ze wszystkimi największymi krajowymi i zagranicznymi operatorami, co pozwala nam zachować wysokie bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług.

Ekspansja na rynku hurtowym rozpoczęła się w 2006 r. Wówczas zaczęliśmy podłączać pierwszych operatorów świadczących usługi telekomunikacyjne dla swoich abonentów oraz rozpoczęliśmy świadczenie usług tranzytu ruchu telekomunikacyjnego.

W latach 2006-2008 zbudowaliśmy własne fizyczne punkty styku sieci z wiodącymi operatorami w Polsce, które teraz możemy dzierżawić innym mniejszym operatorom.

W 2009 r. LoVo stworzyło innowacyjną Platformę Telekomunikacyjną HIPERUS – rozwiązanie, które umożliwia świadczenie nowoczesnych usług opartych o technologie pakietowe zarówno w mobilnych, jak i stacjonarnych sieciach telekomunikacyjnych.

Dzięki możliwościom Platformy HIPERUS, LoVo zaczęło świadczyć swoje usługi na rynku resellerskim, a także Klientom Biznesowym i Detalicznym.

Sieć LoVo obsługuje już ponad 850.000 numerów abonenckich oraz ponad 600 operatorów krajowych i międzynarodowych, którzy generują ponad 2,16 miliarda minut rocznie.

W 2009 r. spółki LoVo zakończyły budowę sieci własnych międzyoperatorskich punktów styku we wszystkich 49-ciu krajowych strefach numeracyjnych.

W styczniu 2020 r. spółka LoVo Telekontakt24 Sp. z o.o. zmieniła nazwę na LoVo Sp. z o.o. W marcu 2020 roku LoVo S.A. zmieniła formę prowadzonej działalności i będzie działać jako spółka przekształcona pod nazwą LoVo Sp. z o.o. Sp. K.

Przez ostatnie lata działamy również na rynku usług konwergentnych. Odkąd dysponujemy własnymi punktami styku z wiodącym operatorem telekomunikacyjnym, zaczęliśmy podłączać do swojej sieci kolejnych Klientów Końcowych.

Definiują nas nasze wartości. Mają wpływ na działania oraz sposób w jaki współpracujemy z klientami i otoczeniem.Spisując je staraliśmy się pokazać tylko te, które szczerze doceniają nasi Klienci i Partnerzy biznesowi. W tym celu zwróciliśmy się do setek osób na całym świecie, aby opisali kim dla nich jesteśmy i za co nas doceniają. Obraz, który wyłonił się z nadesłanych odpowiedzi był wyjątkowo spójny. Deklarację wyznawanych przez nas wartości opracowaliśmy właśnie w oparciu o te odpowiedzi. Dlatego mamy pewność, że naprawdę odzwierciedlają one sposób postępowania naszych przedstawicieli na całym świecie.

 • Kultura Pro-Kliencka

Doskonale rozumiemy biznes naszych Klientów, który wymaga nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych. Podajemy je w prostych i kompleksowych ofertach dopasowanych indywidualnie pod naszych Klientów. Zapewniamy pełne wsparcie poprzez ofertę obejmującą szeroki zakres produktów i rozwiązań.

Wyspecjalizowana kadra pracownicza dokłada wszelkich starań, aby zachować obsługę na najwyższym światowym poziomie

 • Wysoka jakość świadczonych usług

Zapewniamy wysoką jakość i szybki dostęp do krajowych i światowych zasobów Internetu.

Stosujemy nowoczesne algorytmy oparte o standardy HD Voice, dzięki czemu głos przekazywany przez sieć trudno odróżnić od bezpośredniej rozmowy.

Sieć szkieletowa LoVo zapewnia najwyższą jakość transmisji wewnątrz sieci oraz gwarancję wysokiej jakości transmisji z globalną siecią Internet.

 • Profesjonalizm, stabilność i zaufanie

Jako doświadczony operator telekomunikacyjny jesteśmy wiarygodnym i stabilnym Partnerem. Od wielu lat dbamy o najwyższe standardy świadczonych usług i zdobywamy zaufanie kolejnych Klientów.

Każdy Klient LoVo ma dedykowanego opiekuna przez cały okres współpracy z Operatorem, a wszystkie usługi monitorowane są przez całodobowe centrum zarządzania siecią.

Zostać wiodącym nowoczesnym alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym, postrzeganym jako lider innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych.

Być dla odbiorców naszych usług telekomunikacyjnych partnerem i doradcą w biznesie, dla pracowników atrakcyjnym pracodawcą i wartościowym członkiem społeczności lokalnej.

Z przyjemnością zawiadamiamy, że LoVo S.A. po raz kolejny uzyskało Certyfikat Rzetelności. Przedsiębiorstwa biorące udział w programie „Rzetelna Firma” odznaczają się:

 • praworządnością – przestrzegają przepisów prawa, zasad współżycia społecznego i dobrych obyczajów w biznesie,
 • rzetelnością – wywiązują się z postanowień zawartych w kontraktach,
 • transparentnością – prowadzą działalność w sposób przejrzysty i jasny dla innych uczestników obrotu gospodarczego,
 • odpowiedzialnością – budują ogólnopolski system wymiany informacji gospodarczych poprzez weryfikowanie wiarygodności finansowej potencjalnych klientów,
 • zapewniają swoim klientom najwyższą jakość oferowanych usług i sprzedawanych produktów,
 • przestrzegają zasad uczciwej konkurencji,
 • podnoszą świadomość swoich pracowników, poprzez propagowanie postaw wobec kontrahentów i konkurencji,
 • budują świadomość idei i zasad odpowiedzialnego biznesu.

Aby sprawdzić aktualny certyfikat, kliknij poniżej:

Rzetelna Firma LoVo

  Zapraszamy do kontaktu

  Wybierz preferowany sposób kontaktu dla naszego doradcy: