Zdalna kontrola pracowników w terenie

Citrus
Citrus to innowacyjny system kontroli pracowników firm sprzątających i utrzymujących budynki. Szybkie i tanie uruchomienie, niskie koszty użytkowania, szerokie korzyści organizacyjne, obniżenie kosztów działalności, poprawa jakości usług, wzrost wydajności pracy, czy zwiększenie satysfakcji klientów to tylko nieliczne korzyści z wdrożenia systemu.

Kwestia utrzymania czystości w zakładach produkcyjnych jest bardzo istotna, a zarazem trudna ze względu na bezpieczeństwo i wysokie normy określane przez zasady BHP. Firmy zaangażowane w usługi związane z utrzymaniem czystości są świadome, że zaawansowana technologia i specjalistyczny sprzęt to podstawy współczesnego biznesu. Szczególnie w branży spożywczej jest bardzo ważne, aby zarówno urządzenia wykorzystywane do produkcji, jak i powierzchnie w całej hali produkcyjnej, pomieszczeniach pracowniczych, biurowych i sanitarnych były sterylnie czyste.

Nad wszystkim panuje nierzadko tylko jeden człowiek, któremu należy zapewnić najwyższej jakości rozwiązania, które pomogą w doborze odpowiednich technologii wspierając stworzenie kompleksowych planów utrzymania czystości przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów i nakładu pracy.

Kontrola pracowników to jeden z elementów, z których korzystają menedżerowie i kierownicy do nadzorowania efektów pracy swoich zespołów. System zdalnej kontroli pracowników w terenie Citrus został stworzony z myślą o dokładnym i rzetelnym udokumentowaniu pobytu pracowników w wyznaczonych miejscach. Zadaniem systemu jest również nadzorowanie efektów pracowników odpowiedzialnych za czystość mienia. Citrus doskonale sprawdzi się w firmach, gdzie pojawia się stałe przemieszczenie osób oraz wymagających stałego nadzoru pracowników i efektów ich pracy.

Ewidencja czasu pracy na przykładzie urządzenia K2

Jak działa Citrus

Citrus to innowacyjne rozwiązanie, które ma szereg praktycznych zastosowań dla branży usług firm sprzątających:

 • Informuje o realizowanych działaniach kontrolnych w czasie rzeczywistym.
 • W ramach aplikacji istnieje możliwość wysyłania informacji do osób zainteresowanych wynikami kontroli.
 • Pozwala na wykonywanie i rozsyłanie dokumentacji fotograficznej opisującej „obszary” wymagające poprawek.
 • Umożliwia załączanie notatek głosowych dzięki funkcji „Speech to text”.
 • Tworzy szczegółowe i interaktywne raporty z codziennych prac w terenie generowane za pomocą analizy wizualnej dla kadry zarządzającej, z możliwością raportowania do klientów, zarządców nieruchomości, właścicieli oraz administratorów obiektów.
 • Weryfikuje, czy wykonywane czynności kontrolne miały miejsce. Dodatkowo przechowuje efekty kontroli (np. obchodów) poprzez archiwizację dokonanych czynności oraz dokumentację fotograficzną.

 

Korzyści z wdrożenia Citrus

Największymi wartościami wyróżniającymi system Citrus są:

 • Zwiększenie kontroli nad firmą poprzez standaryzację działań.
 • Obniżenie kosztów wewnętrznych dzięki optymalizacji procesów.
 • Skrócenie czasu obsługi poszczególnych zadań.
 • Eliminacja sytuacji kryzysowych dzięki wydajnej kontroli.
 • Ograniczenie opóźnień i poprawa jakości efektów pracy.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany usprawnieniem procesów zachodzących w Twojej firmie wejdź na naszą stronę lub wypełnij poniższy formularz. Nasi specjaliści przygotują dla dla Ciebie wstępną analizę wdrożenia bez żadnych zobowiązań.

DLA BIZNESU / Software / Citrus

  Zapraszamy do kontaktu

  Wybierz preferowany sposób kontaktu dla naszego doradcy: