Połączenia SIP Trunk

LoVo Trunk
Połączenia SIP Trunk dla dużego biznesu i instytucji publicznych. Oferta adresowana jest do Klientów posiadających własny rozbudowany system telekomunikacyjny.

LoVo Trunk jest usługą telefoniczną obejmującą połączenia wychodzące i przychodzące, w tym krajowe i zagraniczne. Polega na świadczeniu Klientom „czystej” usługi głosu z wykorzystaniem publicznej sieci Internet jako medium transportowego. Zestawiane zostają połączenia typu SIP Trunk pomiędzy urządzeniem IP-PABX należącym do Klienta, a nowoczesną platformą HIPERUS należącą do LoVo.

W ramach usługi Klient otrzymuje numerację telefoniczną z odpowiedniej strefy numeracyjnej. Zakres numeracji jest do uzgodnienia na etapie rozmów z Klientem. Klient może wykorzystać wcześniej posiadane numery telefoniczne, które zostaną przeniesione do sieci LoVo. Procesem przeniesienia numeracji Klienta zajmuje się LoVo.

Przy wykorzystaniu usługi Klient może wykonywać połączenia wychodzące w publicznej sieci telefonicznej oraz otrzymywać połączenia przychodzące na numerację Klienta.

Jak działa usługa LoVo Trunk dla dużych firm i instytucji publicznych

Pomiędzy urządzeniem IP PABX w siedzibie Klienta a platformą HIPERUS wykorzystywana jest technologia VoIP (Voice over Internet Protocol). Platforma HIPERUS podłączona dodatkowo jest do sieci PSTN (Public Switched Telephone Network) przy wykorzystaniu tradycyjnych łączy głosowych opartych o komutację kanałów.

Platforma HIPERUS dokonuje konwersji protokołów sygnalizacyjnych oraz kodowania mowy do formatu wykorzystywanego w sieciach telefonicznych.

Modułowa budowa platformy HIPERUS zapewnia niezawodność działania usług nawet w przypadku ewentualnej awarii elementu systemu. Dzięki zastosowaniu mechanizmu failover praca systemu zostanie automatycznie przełączona na zapasowy (redundantny) moduł. W praktyce daje to Klientowi gwarancję niezawodności, nieprzerwanej pracy i korzystania z usług telekomunikacyjnych.

Serwery wchodzące w skład platformy przygotowane są do nieprzerwanej długotrwałej pracy. W celu bezpiecznego przechowywania danych wszystkie serwery baz danych wyposażone są w macierze dyskowe zwiększające niezawodność pracy.

Funkcjonalności LoVo Trunk

 • HD Voice (High Definition Voice) – technologia HD Voice, znana również, jako dźwięk szerokopasmowy to standardy transmisji dźwięku wykorzystywane w telefonii IP, które pozwalająwysyłać dwukrotnie szerszy zakres dźwięku za pośrednictwem połączeń VolP, w porównaniu z tradycyjnymi telefonami. Dzięki temu komfort rozmowy przez telefon jest porównywalny z rozmową na żywo — można mieć wrażenie, że rozmówca jest na wyciągnięcie ręki.
 • Numeracja – w ramach usługi, Klient otrzymuje od LoVo numerację telefoniczną z odpowiedniej strefy numeracyjnej. Klient może również wykorzystywać wcześniej posiadane numery telefoniczne, które zostaną przeniesione do sieci LoVo.
 • Elastyczność doboru liczby kanałów rozmownych.
 • Billing on-line.
 • Zabezpieczenie Anty-Fraud .

i wiele innych funkcjonalności.

 

Korzyści z posiadania LoVo Trunk

Spółki z Grupy LoVo od lat wpływają na kształtowanie rynku telekomunikacyjnego w Polsce i na świecie. Bez przerwy pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które z dużym zainteresowaniem są przyjmowane przez naszych Partnerów biznesowych. Dzięki wysokiej jakości i innowacyjności świadczonych usług zaufało nam wiele firm i instytucji publicznych, a ich grono wciąż rośnie.

Największymi wartościami i cechami wyróżniającymi usługę SIP Trunk dla dużego biznesu i instytucji publicznych są tak istotne czynniki, jak:

 • Elastyczność cenowa — abonamentu i połączeń.
 • Rozmowy telefoniczne w jakości HD Voice.
 • Prosty i szybki proces przeniesienia numerów.
 • Krótki czas uruchomienia usługi.
 • Stały monitoring usług 24/7/365.
 • Indywidualny dobór usług wg potrzeb Klienta.
 • Natychmiastowa reakcja w przypadku awarii.

  Zapraszamy do kontaktu

  Wybierz preferowany sposób kontaktu dla naszego doradcy: