Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

REGION PÓŁNOCNY

woj.: pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

REGION CENTRALNY

woj.: mazowieckie i łódzkie

REGION WSCHODNI

woj.: lubelskie, podlaskie , podkarpackie

REGION ZACHODNI

woj.: dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie

REGION POŁUDNIOWY

woj.: śląskie, opolskie, małopolskie, świętokrzyskie

SIEDZIBA GŁÓWNA – WARSZAWA

ul. T. Chałubińskiego 8

00-613 Warszawa

tel.: 22 255 30 00

fax: 22 255 30 09

e-mail: biuro@lovo.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

Krzysztof Dzięgielewski

Dyrektor Marketingu LoVo S.A.

tel.: 22 255 30 00

e-mail: media@lovo.pl

REGION CENTRALNY

woj.: mazowieckie i łódzkie

Biuro Warszawa

tel.: 22 255 35 27

fax: 22 255 35 28

e-mail: biuro.warszawa@lovo.pl

REGION WSCHODNI

woj.: lubelskie, podlaskie , podkarpackie

Biuro Lublin

tel.: 81 475 47 55

fax: 81 475 47 56

e-mail: biuro.lublin@lovo.pl

REGION POŁUDNIOWY

woj.: śląskie, opolskie, małopolskie, świętokrzyskie

Biuro Katowice

tel.: 32 441 82 28

fax: 32 441 82 29

e-mail: biuro.katowice@lovo.pl

Biuro Kraków

tel.: 12 442 95 28

fax: 12 442 95 29

e-mail: biuro.krakow@lovo.pl

REGION PÓŁNOCNY

woj.: pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Biuro Gdańsk

tel.: 58 727 01 16

fax: 58 727 01 17

e-mail: biuro.gdansk@lovo.pl

Biuro Szczecin

tel.: 91 443 50 88

fax: 91 443 50 89

e-mail: biuro.szczecin@lovo.pl

Biuro Olsztyn

tel.: 89 650 52 33

fax: 89 650 52 34

e-mail: biuro.olsztyn@lovo.pl

REGION ZACHODNI

woj.: dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie

Biuro Wrocław

tel.: 71 738 12 12

fax: 71 738 12 13

e-mail: biuro.wroclaw@lovo.pl

Biuro Poznań

tel.: 61 669 81 81

fax: 61 669 81 82

e-mail: biuro.poznan@lovo.pl

Spółki LoVo

LoVo S.A.

ul. T. Chałubińskiego 8

00-613 Warszawa

KRS 0000346734

NIP 5213553688

REGON 142241200

Kapitał zakładowy wynosi

17 820 051, 84 zł

LoVo TeleKontakt24 Sp. z o.o.

ul. T. Chałubińskiego 8

00-613 Warszawa

KRS 0000265321

NIP 9570952268

REGON 220298561

Kapitał zakładowy wynosi

50 000,00 zł

LoVo Software Sp. z o.o

ul. T. Chałubińskiego 8

00-613 Warszawa

KRS 0000507608

NIP 5223015426

REGON 147230200

Kapitał zakładowy wynosi

8 166 500,00 zł

Futura LoVo Media Group Sp. z o.o.

ul. T. Chałubińskiego 8

00-613 Warszawa

REGON 147126431

NIP 1070030774

KRS 0000497671

Kapitał zakładowy wynosi

5 000,00 zł

LoVo Energia Sp. z o.o.

ul. T. Chałubińskiego 8

00-613 Warszawa

REGON 147105096

NIP 5223014409

KRS 0000498504

Kapitał zakładowy wynosi

100 000,00 zł

Eoon Sp. z o.o.

ul. T. Chałubińskiego 8

00-613 Warszawa

KRS 0000331527

NIP 5213534099

REGON 141950672

Kapitał zakładowy wynosi

16 013 000,00 zł









Zapraszamy do kontaktu

Wybierz preferowany sposób kontaktu dla naszego doradcy: