Integracja Microsoft Teams
z PSTN

Centrum pracy zespołowej nowoczesnego biznesu
Usługa Microsoft Teams stanowi kompletne rozwiązanie w chmurze, skierowane do nowoczesnego biznesu. Aplikacja zawiera zestaw funkcjonalności, które usprawniają współpracę zespołową. Nowy wymiar komunikacji, wymiany plików lub modelowania spotkań to tylko nieliczne narzędzia zwiększające zaangażowanie i efektowność pracowników. Integracja Microsoft Teams z publiczną siecią telekomunikacyjną (PSTN) to kolejny krok na drodze jej ewolucji.

Microsoft Teams to internetowe centrum pracy zespołowej w usłudze Office 365. Z usługi można korzystać zawsze i wszędzie, gdyż rozwiązanie oparte jest na chmurze. Dzięki dedykowanej aplikacji z narzędzi Teams można korzystać na dowolnym urządzeniu przenośnym (iOS, Android, Windows, macOS, itp.), zapewniając sobie kompleksowe rozwiązanie do przeprowadzania spotkań online:

 • Łatwe zarządzanie projektami zespołu dzięki możliwości edytowania i udostępniania plików w drodze.
 • Możliwość komunikowania się twarzą w twarz dzięki połączeniom audio i wideo w jakości HD oraz dołączania do spotkań praktycznie z każdego miejsca.
 • Możliwość prowadzenia czatów prywatnych i grupowych oraz komunikowania się z całym zespołem w wydzielonych kanałach.
 • Możliwość wzmiankowania całego zespołu lub jego poszczególnych członków w celu przyciągnięcia uwagi współpracowników.
 • Ułatwione koncentrowanie się na najważniejszych kwestiach dzięki możliwości zapisywania istotnych konwersacji i dostosowywania powiadomień.
 • Możliwość przeszukiwania czatów i konwersacji zespołowych w celu szybkiego odnajdywania potrzebnych informacji.
 • Bezpieczeństwo i gwarancja zgodności z przepisami na poziomie korporacyjnym, jak przystało na pakiet Office 365.

PSTN (ang. Public Switched Telephone Network, Publiczna komutowana sieć telefoniczna) to sieć telefoniczna, która początkowo działała wyłącznie w oparciu o technikę analogową. Na współczesnych liniach PSTN świadczone mogą być usługi telefonii analogowej (POTS) oraz oparte na technice cyfrowej (ISDN).

Integracja Microsoft Teams z publiczną siecią telekomunikacyjną (PSTN)

Integracja oznacza implementację numeracji telefonicznej do aplikacji Microsoft Teams. Istnieje możliwość przydzielenia numeracji krajowej oraz międzynarodowej, co umożliwia kierowanie połączeń przychodzących i wychodzących z całego świata. Wymiana połączeń telefonicznych realizowana jest w oparciu o system telekomunikacyjny LoVo Trunk.

Korzyści dla Operatorów i Integratorów

 • Dodatkowe i regularne źródło dochodu dzięki atrakcyjnemu systemowi prowizyjnemu
 • Uatrakcyjnienie oferty poprzez wprowadzenie innowacyjnej usługi
 • Zwiększenie lojalności dotychczasowego klienta względem marki
 • Zintensyfikowanie efektywności sprzedażowych
 • Powiększenie obszaru działalności firmy

srebrny partner microsoft teams lovo

Wysoki poziom doświadczenia i kompetencji naszych pracowników w zakresie technologii telekomunikacyjnych i Microsoft zaowocował dołączeniem do grona Srebrnych Partnerów Microsoft.

 

➡️ Poznaj szczegóły, przejdź do naszych Aktualności.

  Zapraszamy do kontaktu

  Wybierz preferowany sposób kontaktu dla naszego doradcy: