Odbieranie faksu za pomocą poczty e-mail

E-fax
Możliwość wysyłania faksów z komputera na fizyczne urządzenia i odbierania ich na swojej skrzynce e-mail albo na Platformie Hiperus C5 to wygodne rozwiązanie skierowane dla biznesu. Nasz wirtualny fax może całkowicie zastąpić fizyczne urządzenie. Twoja firma będzie mogła bez problemu komunikować się z administracją państwową i kontrahentami.

Jak działa E-fax

Usługa E-fax umożliwia wykorzystanie faksów w taki sam sposób jak wysyła się załączniki za pomocą poczty elektronicznej. Dzięki E-fax nie ma konieczności posiadania urządzeń faksowych oraz linii analogowej. Do wysyłania faksów wystarczy zwykły program pocztowy.

Użytkownik może także otrzymać specjalne konto na Platformie Hiperus, służące do przesyłania wiadomości. Dzięki temu program pocztowy archiwizuje wszystkie wysłane dokumenty. Powiadomienia o wysłaniu faksu (raporty dostarczenia) są dostarczane przez platformę Hiperus na skrzynkę mailową powiązaną z numerem faksu.

Usługa Web2Fax (Web to Fax) daje możliwość wysłania wiadomości faksowej z dedykowanego konta na PlatformieHiperus C5 na dowolny numer faksowy.

Usługa Fax2Web (Fax to Web)daje możliwość odebrania wiadomości faksowej za pomocą dedykowanego konta na Platformie Hiperus C5.

Usługa Email2Fax (Email to Fax)polega na możliwości wysyłania faxów z własnej skrzynki e-mail w formacie PDF na tradycyjne urządzenia faksowe.

Usługa Fax2Email (Fax to Email)daje możliwość odebrania wiadomości faksowej za pomocą własnego adresu e-mail.

Bezpieczeństwo

Przesłanie dokumentów jest zaszyfrowane oraz zabezpieczone hasłem.

 

Korzyści z posiadania E-faxu

  • Dedykowany numer faksowy może być obsługiwany przez dowolną liczbę użytkowników.
  • Możliwość ustawienia harmonogramu wysyłek w kalendarzu (np. na godziny nocne albo weekend).
  • Import kontaktów z plików .csv lub .txt i planowanie cyklicznych wysyłek.
  • Dokumenty faksowe przychodzące w postaci plików PDF.

    Zapraszamy do kontaktu

    Wybierz preferowany sposób kontaktu dla naszego doradcy: